PE pytle a sáčky


Pytle a sáčky se vyrábějí z různých druhů PE nebo směsí PE. Mají dobrou chemickou odolnost i elektroizolační vlastnosti. V závislosti na materiálovém složení jsou použitelné v teplotním rozmezí - 50 °C až + 100 °C. Sáčky a pytle lze svařovat impulsně horkými čelistmi nebo kontinuálně.
Pytle a sáčky se vyrábějí transparentní nebo probarvené. Na přání zákazníka je lze vyrobit s kluznou nebo nekluznou úpravou povrchu a antiblokovou úpravou. Vhodnou kombinací materiálů lze zlepšit mechanické vlastnosti i tepelnou odolnost. Pro potřeby potisku se povrch upravuje ionizací a lze aplikovat až 8barevný potisk.

Provedení: tenkostěnné, samonosné, kusové, bloku, perforované, s kulatým dnem, aj.
Šířka i délka výrobku záleží na přání zákazníka, omezeni jsme pouze rozměry výrobního stroje.


PE tašky


• STANDARDNÍ ROZMĚRY A BARVY

Tyto LDPE tašky máme trvale skladem, jsou upraveny ionizací, takže je lze následně potiskovat. Nabízíme je celkem v 13 barvách, včetně nejčastěji poptávaných (bílá, černá, čirá – ledová, červená, stříbrná, modrá, žlutá), objednávejte e-mailem či telefonicky, dodáváme obratem.

Zde naleznete aktuální ceníky skladových LDPE tašek ke stažení:

MS Excel   PDF

Tyto tašky Vám na objednávku potiskneme sítotiskem. Vaši poptávku zašlete, prosím, e-mailem, kalkulaci dodáme co nejdříve. Termín dodávky hotových tašek závisí na jejich počtu a též na počtu tištěných barev, zpravidla nepřesahuje 10 pracovních dnů od objednání. Bližší informace získáte na našich telefonních číslech v kontaktech.

• ZAKÁZKOVÁ VÝROBA TAŠEK, REKLAMNÍ TAŠKY S POTISKEM

Na objednávku vyrobíme tašku ve Vámi požadovaného rozměru a s libovolným – až osmibarevným oboustranným potiskem (tj. až 8 přímých barev nebo CMYK + až 4 přímé barvy) a to od počtu cca 5 tis. ks (v závislosti na rozměru a barevnosti).
Vaši poptávku zašlete, prosím, e-mailem, rádi Vám vypracujeme individuální kalkulaci dodávky.
Výrobní lhůty nepřesahují zpravidla 15 pracovních dnů od objednání. Bližší informace získáte na našich telefonních číslech v kontaktech.

                                                                           Copyright © 2007 Traoma s.r.o.